Trustpilot
NL
Automotive gereedschap
Werkplaatsinrichting
Lasapparaten
Elektrisch gereedschap
Lieren en takels
Renovatie- en bouwapparatuur
Persluchtgereedschap
Soldeertechniek
Handgereedschap
Productie
Vacuumeerders
Frequentieomvormer
Houtbewerking
Persoonlijke beschermingsmiddelen
Verwarming en luchtbehandeling
Motoren
Geen Reviews Wees de eerste om dit product te beoordelen

Item: EX18000185

Lasmachine TIG - 200 A - 230 V - Pulserend - Digitaal - 2/4 takt + Lashelm – Carbonic – PROFESSIONAL SERIES

Aanbieding
€ 519,00 € 549,00
Tijdelijke korting € 428,93 excl. btw (21%)

De laagste prijs in de 30 dagen vóór de korting was: € 549,00

Binnenkort terug op voorraad
Laagsteprijs garantie
Stamos Germany
Belangrijkste kenmerken
  • Helm-pasvorm instelbaar
  • Visier-gezicht-afstand instelbaar
  • LichtbeschermingDIN 4 -8 en DIN 9 - 13
  • 100 x 65 mm zichtveld
  • Zichthoek instelbaar
  • Lichtbescherming voor gebruikelijke lasprocessen
Verzendgegevens
Retouren en Premium Garantie
Downloads

Technische details

Afmetingen (LxWxH)
0 x 0 x 0 cm
Gewicht
0 kg
Verzendafmetingen (LxWxH)
0 x 0 x 0 cm
Verzendgewicht
0 kg

Bezorgpakket

  • Het apparaat S-DIGITRON 220P
  • Kabelpakket: 4 m
  • Keramische mondstukken: 4 stuk
  • Aardklem: 3 m
  • Elektrodenhouder: 3 m
  • Aantal spantangen: 2 stuk
  • Spankap 1 stuk
  • Universele wolfraamelektrode: 1 stuk
  • Gebruiksaanwijzing
  • Lashelm „Carbonic“
  • Bedieningshandleiding

Productomschrijving

Lasmachine TIG - 200 A - 230 V - Pulserend - Digitaal - 2/4 takt + Lashelm – Carbonic – PROFESSIONAL SERIES

Lasapparaat
De TIG-lasmachine S-DIGITRON 200P van het merk Stamos Selection onderscheidt zich door zijn robuuste constructie en hoge betrouwbaarheid. Het apparaat heeft een ingangsspanning van 230 V en weegt dankzij het gebruik van lichte, robuuste materialen slechts 15,4 kg. De afmetingen zijn: 17 x 40 x 31 cm. De lasstroom van deze machine is handmatig instelbaar en heeft een bereik van 10 - 200 A bij TIG-lassen en 10 - 180 A bij MMA-lassen. Zodoende kan de machine optimaal worden afgestemd op de omstandigheden. Deze machine werkt met de MOSFET-technologie en kan zodoende grote klussen aan. Koop deze gunstige machine van Stamos ECO vandaag nog!
+
Lashelm
De lashelm Carbonic uit de Professional Series van Stamos Germany – de beste keuze voor zowel professioneel gebruik als voor hobby-lassers
De automatische lashelm Carbonic uit de Professional Series van Stamos Germany wordt gekenmerkt door zijn lage gewicht en goede reactiesnelheid. De lashelm is zeer veelzijdig en kan voor alle gangbare lasprocessen worden gebruikt (MIG, MAG/CO2 lassen, E-hand lassen, WIG lassen, plasmasnijden en micro-plasma snijden).
De automatische lashelm Carbonic staat eveneens bekend om zijn duurzame zichtbescherming (cartridges). De cartridges worden aangedreven door zonnecellen en 2 CR2450 batterijen. De lashelm werkt met een exemplarische bandbreedte en een lichtbescherming van DIN 4- 8 of DIN 9 - 13. De ongebruikelijke afmeting van de zichtbescherming bedraagt 100 x 65 mm. Zo hebt u tijdens het werken alle essentiële zaken steeds in het oog.
De lashelm is gemaakt van duurzame kunststof. Dit zorgt ervoor dat het lasmasker slechts ong. 500 gram weegt en u geen beperkingen of pijn tijdens het werken voelt. Een bijzonder opvallend kenmerk van de Carbonic is dat deze gemakkelijk kan worden aangepast aan elke hoofdvorm. De afstand tussen het gezicht en het vizier kan worden ingesteld. Dit garandeert dat de helm uiterst veilig zit en perfect kan gebruikt worden.
Daarnaast beschikken de lashelmen van de Professional Series over een uitstekende reactietijd van 1/30.000 seconden van licht naar donker. Dit betekent dat u altijd beschermd bent tegen gevaarlijke lichtboogstralen. De uitstekende reactietijd maakt ook een soepele overgang mogelijk, zonder de ogen teveel te belasten of een te lange gewenningstijd.

Beoordelingen en recensies

Sorteer op :
GEKOZEN DOOR EXPERTS
17 JAAR ERVARING...
in het ondersteunen van professionals
3 MILJOEN...
blije en tevreden klanten